Oxytec FreshAir r

Kód: 936
Neohodnoceno
Značka: Oxytec
27 999 Kč 23 139,67 Kč bez DPH 27 999 Kč / 1 ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Použití jednotky FreshAit r je umožněno za běžného provozu, kdy jsou v místnosti přítomny osoby. Jednotka nevydává žádné odéry ani jiné pachy, žádné mikroorganismy ani bakterie a je velmi tichá.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednotka Oxytec FreshAir r 

Jednotka FRESHAIR je určena k čištění vzduchu v místnostech za přítomnosti lidí. Freshair byl především navržen pro čištění vzduchu a neutralizaci zápachu. Freshair využívá UV-C světlo s malou dávku ozónu, čímž eliminuje téměř všechen jemný prach, alergenní bakterie, viry, pyl, plísně a další škodliviny ze vzduchu. Vyzařovaný ozón je pod prahovou hodnotou 17,5 mg/h což znamená, že tato dávka je pod hranicí koncentrace ozónu v přírodě. Lidé ani zvířata nejsou tedy vystaveni žádnému nebezpečí při pobytu v místnosti s jednotkou Freshair. 

Množství produkce ozónu do místností je dána tím, zda jsou v přítomnosti lidé či nikoliv. 

Jak funguje technologie UV-C při čištění vzduchu 

Čistící jednotky FRESHAIR, MULTIAIR, SANIAIR jsou založené na technologii UV-C s využitím ozónu. Jednotky obsahuji speciálně upravené UV-C lampy, které produkují určité množství ozónu podle níže uvedené charakteristiky jednotlivých jednotek. Princip čištění vzduchu je tedy založený na cirkulaci vzduchu přes tyto UV-C lampy. Lampy mění přírodní kyslík (O2) na reaktivní ozón (O3). Tento ozón reaguje s částicemi nesoucími zápach, bakterie, pyl, prach, alergeny, viry atd. Nastává chemická reakce zvaná jako „hoření za studena“. Tímto procesem jsou tyto znečištěné částice rozloženy. Vzduch v místnostech se stává bezzávadným. 

Jedná se o nadrozměrný produkt - jediná možná forma dopravy prostřednictvím přepravní společnosti DPD. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Číštění vzduchu za přístupu osob
Záruka: 1 rok
Přítomnost osob v místnosti: Ano
Napájení: 30 W
Objem místnosti: 15-60 m krychlových
Délka: 380 mm
Průměr: 130 mm
Materiál: Ocel
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: