Odstoupení od smlouvy

V souladu s §1329 zákona č. 89/2012 Sb. má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy bez uvedení důvodu do 14 dnů od převzetí. Doporučujeme Vám odstoupit od kupní smlouvy písemně. Odstoupení od smlouvy je třeba uplatnit u společnosti M&D Elektro s.r.o., Čáslavská 50, 537 01 Chrudim. 

Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, je nutno splnit níže uvedené podmínky:

  • Zboží odeslat na adresu prodávajícího s číslem nákupního dokladu. Kupující obdrží zpět kupní cenu do 14 dnů od doručení zboží.
  • Částka Vám bude vrácena Vámi zvoleným způsobem.
  • Zboží odeslané a doručené zpět na adresu prodávajícího, musí být nepoškozené, kompletní, v původním obalu včetně příslušenství a všech poskytnutých dokladů a případných dárků obdržených s produktem. V případě vrácení poškozeného nebo nekompletního zboží Vám bude vrácena kupní cena ponížena o adekvátní část. V případě propagačních dárků je cena stanovena dle prodejní ceny produktu. Neposílejte zboží na dobírku - nebude převzato. Doporučujeme Vám zboží pojistit.
  • V případě nedodržení některé z uvedených náležitostí má prodávající právo odmítnout vrácené zboží nebo poměrně snížit částku, za kterou bude zboží přijato zpět.
  • V případě odstoupení od smlouvy nese kupující náklady spojené s navrácením zboží. 

Formulář na odstoupení od smlouvy si můžete stáhnout pod následujícím odkazem: Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy

vzor

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení