O nás

  • Tradice od roku 1996
  • Obchodní zástupce firmy WAGO s.r.o. pro oblast Východních Čech
  • Prodej elektroinstalačního materiálu a osvětlovací techniky

Společnost M&D Elektro s.r.o., sídlící v Chrudimi, vznikla roku 1996 jako soukromá společnost, s cílem působit v oblasti velkoobchodní a maloobchodní činnosti prodeje elektroinstalačního materiálu a později také osvětlovací techniky a svítidel.

Za více jak 20 let svého působení na trhu se stala významným obchodním partnerem pro řadu jak tuzemských, tak zahraničních firem, kterým nabízí svůj sortiment, obsahující četné elektroinstalační produkty (elektrosvorky, kabely a vodiče, modulové přístroje, instalační materiál a další) a také služby vzorkové prodejny svítidel (vnitřní i venkovní osvětlení), a to včetně odborného poradenství.

Cílem společnosti je spokojený zákazník. Proto je pro ni nanejvýš důležité plnění všech jeho požadavků a potřeb k jeho maximální spokojenosti tak, aby se z něj stal zákazník, který se do ni bude často rád vracet.

IMG_6265

IMG_6264                          IMG_6269

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení