Historie

Chrudimská společnost M&D Elektro s.r.o. vznikla 14. října 1996 jako obchodní společnost, zaměřená na velkoobchodní i maloobchodní prodej v oblasti elektroinstalačního materiálu.

V roce 2000, po čtyřech letech fungování na trhu, společnost zakoupila vlastní provozní areál na ulici Čáslavská, do kterého – po významných stavebních úpravách – přesunula nejen svou provozovnu, ale i sídlo společnosti.

V roce 2004 se firma stává držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001 pro předmět činnosti Velkoobchod a maloobchod elektromateriálem (viz Certifikace).

Rok 2005 se opět nesl v duchu rekonstrukce. Společnost provádí přístavbu v podobě dalších skladových prostor, a především objektu pro vzorkovou prodejnu osvětlovací techniky a svítidel.

Od roku 2013 společnost podléhá certifikovanému auditu účetnictví.

Zatím poslední stavební úpravy společnost realizovala v roce 2013, kdy proběhla přístavba administrativních prostor. Areál tak nabízí příjemné pracovní prostředí, silné zázemí a dostatek prostoru nejen pro zaměstnance, ale především i pro vážené zákazníky společnosti.

Roku 2020 společnost pro podporu prodeje nejen v oblasti osvětlovací techniky a svítidel, ale i samotného elektromateriálu, zakládá e-shop www.topsvetla.cz .

IMG_6266