Historie

Chrudimská společnost M&D Elektro s.r.o. vznikla 14. října 1996 jako obchodní společnost, zaměřená na velkoobchodní i maloobchodní prodej v oblasti elektroinstalačního materiálu.

V roce 2000, po čtyřech letech fungování na trhu, společnost zakoupila vlastní provozní areál na ulici Čáslavská, do kterého – po významných stavebních úpravách – přesunula nejen svou provozovnu, ale i sídlo společnosti.

V roce 2004 se firma stává držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001 pro předmět činnosti Velkoobchod a maloobchod elektromateriálem (viz Certifikace).

Rok 2005 se opět nesl v duchu rekonstrukce. Společnost provádí přístavbu v podobě dalších skladových prostor, a především objektu pro vzorkovou prodejnu osvětlovací techniky a svítidel.

Od roku 2013 společnost podléhá certifikovanému auditu účetnictví.

Zatím poslední stavební úpravy společnost realizovala v roce 2013, kdy proběhla přístavba administrativních prostor. Areál tak nabízí příjemné pracovní prostředí, silné zázemí a dostatek prostoru nejen pro zaměstnance, ale především i pro vážené zákazníky společnosti.

Roku 2020 společnost pro podporu prodeje nejen v oblasti osvětlovací techniky a svítidel, ale i samotného elektromateriálu, zakládá e-shop www.topsvetla.cz .

IMG_6266   

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení