Odstoupení od smlouvy

V souladu s §1329 zákona č. 89/2012 Sb. má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy bez uvedení důvodu do 14 dnů od převzetí. Doporučujeme Vám odstoupit od kupní smlouvy písemně. Odstoupení od smlouvy je třeba uplatnit u společnosti M&D Elektro s.r.o., Čáslavská 50, 537 01 Chrudim. 

Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, je nutno splnit níže uvedené podmínky:

  • Zboží odeslat na adresu prodávajícího s číslem nákupního dokladu. Kupující obdrží zpět kupní cenu do 14 dnů od doručení zboží.
  • Částka Vám bude vrácena Vámi zvoleným způsobem.
  • Zboží odeslané a doručené zpět na adresu prodávajícího, musí být nepoškozené, kompletní, v původním obalu včetně příslušenství a všech poskytnutých dokladů a případných dárků obdržených s produktem. V případě vrácení poškozeného nebo nekompletního zboží Vám bude vrácena kupní cena ponížena o adekvátní část. V případě propagačních dárků je cena stanovena dle prodejní ceny produktu. Neposílejte zboží na dobírku - nebude převzato. Doporučujeme Vám zboží pojistit.
  • V případě nedodržení některé z uvedených náležitostí má prodávající právo odmítnout vrácené zboží nebo poměrně snížit částku, za kterou bude zboží přijato zpět.
  • V případě odstoupení od smlouvy nese kupující náklady spojené s navrácením zboží. 

Formulář na odstoupení od smlouvy si můžete stáhnout pod následujícím odkazem: Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy

vzor